Przemek Górczyk Podcast

Przemek Górczyk Podcast

Przemek Górczyk

Rozmawiam z naukowcami, sportowcami, ludźmi biznesu, artystami, influencer'ami oraz każdym kto w moim odczuciu ma coś ważnego do przekazania. Interesuje mnie to jak działa świat, społeczeństwo, ludzki organizm, mózg oraz psychika(o ile można to tak rozdzielać). Chce nauczyć się lepiej zarządzać samym sobą, relacjami, być bardziej zdyscyplinowany, i lepszy w rozwiązywanie problemów. Nagrywanie tego w formie podcastu to dla mnie kilka pieczeni na jednym ogniu. Jedną z nich jest to, że możesz iść tą drogą razem ze mną. Na co dzień dostarczam rozwiązania user experience dla startup'u finansowego ze stanów, analizuje i poprawiam swoje funkcjonowanie oraz osobowość. W przeszłości przedsiębiorca (w sumie nadal przedsiębiorca) i wieloletni ekstremalny skater.

Kategorie: Edukacja

Słuchaj najnowszego odcinka:

Twoja Marka x Przemek Górczyk Podcast? Śmiało pisz na maila: dropuje@gmail.com. Razem wymyślimy coś fajnego. Co dwie głowy, to nie jedna. :)

Dodatkowe materiały znajdziesz tutaj: https://www.instagram.com/przemekgorczyk/

🎬 🗣️ Oglądaj i komentuj na YouTube: https://youtu.be/DG4A0QnFiDk

Doktor, adiunkt w Zakładzie Psychometrii i Statystyki w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Jego praca naukowa i inicjatywy związane z wdrażaniem jej wyników w praktyce koncentrują się na zjawisku uzależnienia od pracy i jego wczesnej formy w postaci uzależnienia od uczenia się wśród uczniów i studentów. 


W szerszej perspektywie specjalizuje się w psychologii uzależnień behawioralnych, psychologii zdrowia i edukacji, metodologii badań, psychometrii i statystyce. Zajmuje się także tematyką treningu uważności (mindfulness), zwłaszcza z perspektywy jego pozytywnych efektów dla samoregulacji emocjonalnej i behawioralnej. Od 2016 roku prowadzi zajęcia z tego zakresu na Uniwersytecie Gdańskim. Jest opiekunem Koła Badań Psychologicznych "Experior".

Linki:
Publikacje naukowe: https://www.researchgate.net/profile/Pawel-Atroszko
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pawe%C5%82-atroszko
Profil naukowy UG: https://repozytorium.bg.ug.edu.pl/info/author/UOG19f623318d444ed096cf9bdbbe842cfc/Profil%2Bosoby%2B%25E2%2580%2593%2BPawe%25C5%2582%2BAtroszko%2B%25E2%2580%2593%2BUniwersytet%2BGda%25C5%2584ski

----------

Zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym postaw wobec pracy oraz ich związków ze zdrowiem i funkcjonowaniem w pracy i poza nią.

Jednym z jego celów jest zrozumienie dynamiki rozwoju uzależnienia od pracy, a w szczególności uzyskanie pogłębionej wiedzy na temat potencjalnego negatywnego wpływu tego uzależnienia na zdrowie, funkcjonowanie i produktywność. Badanie składa się z czterech pomiarów wykonywanych co około trzy miesiące.

Spośród wszystkich osób, które wezmą udział we wszystkich pomiarach, zostanie wylosowanych 50 kart podarunkowych do Allegro o wartości 200 zł każda. Każda z tych osób otrzyma również podsumowanie swoich wyników i materiały związane z radzeniem sobie ze stresem.

Badanie potrwa do końca grudnia 2023 roku.

Link do badania: https://experior.limesurvey.net/152274?lang=pl

Poprzedni odcinek

 • 232 - #232 Jak Być Tu i Teraz? Przepełnione Szpitale Psychiatryczne, Samobójstwa - dr Paweł Atroszko 
  Thu, 30 Nov 2023
 • 231 - #231 Misje o Których Obie Strony Wolałyby Nie Mówić, Pilot F-16, Rosja, ISIS - Marcin Modrzewski 
  Tue, 28 Nov 2023
 • 230 - #230 Jak Być Panem Swojego Strachu? Jak Zbudować Pomysł Na Siebie? Red Bull, BMX - Szymon Godziek 
  Sun, 26 Nov 2023
 • 229 - #229 Jak Nie Pozwolić Swojemu Wku*wowi Pójść Na Marne? Wiedźmin, Gra o Tron - dr Krzysztof M. Maj 
  Thu, 23 Nov 2023
 • 228 - #228 A Co Jeśli Boga Nie Ma? Jak Wygląda Psychomanipulacja w Kościele? - ks. prof. ucz. dr hab. Andrzej Kobyliński 
  Tue, 21 Nov 2023
Pokaż więcej odcinków

Więcej polskich podcastów z gatunku: edukacja

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku edukacja

Wybierz gatunek podcastu