Misiowanki - mądre bajki dla dzieci

Misiowanki - mądre bajki dla dzieci

Misiowanki

Pewnego razu była sobie magiczna kraina, gdzie drzewa mówiły, a rzeki płynęły pod górę. W tej krainie żyła wspaniała mama i córeczka, które opowiadały innym dzieciom niesamowite historie, które uczyły je o życiu i miłości. https://buycoffee.to/misiowanki

Kategorie: Dzieci i Rodzina

Słuchaj najnowszego odcinka:

Zapisz się na https://misiowanki.com aby otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach. https://buycoffee.to/misiowanki - zamów personalizowany odcinek dla Twojego dziecka.

W najnowszym, pełnym przygód odcinku naszego bajkowego słuchowiska dla dzieci, Marysia i jej brat Kostek zapraszają was do magicznej Krainy Słodyczy. Tym razem naszym bohaterom przyjdzie stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagraża całej krainie.

Gdy Marysia i Kostek dowiadują się, że wulkan w Krainie Słodyczy wybucha, a cała kraina słodyczy jest zagrożona tonięciem w gorącej czekoladzie, nasze odważne dzieci postanawiają działać. Razem z przyjaciółmi wyruszają na misję ratunkową, aby powstrzymać niebezpieczne zjawisko i ocalić Krainę Słodyczy.

Podczas ekscytującej podróży dzieci spotykają magiczne postacie i rozwiązują kolorowe zagadki, aby dotrzeć do wulkanu Czekolady. Z każdym krokiem rośnie napięcie, ale Marysia i Kostek pokazują, że siła przyjaźni i współpracy potrafi pokonać nawet największe trudności.

W słuchowisku dla dzieci "Wulkan Czekolady w Krainie Słodyczy" maluchy nie tylko doświadczą emocjonującej opowieści, ale także wciągną się w magiczny świat dźwięków, który przeniesie je do krainy pełnej słodyczy i przygód. Bajki do słuchania dla dzieci, które uczą wartości współpracy, odwagi i przyjaźni w sposób zabawny i pouczający. Przygotujcie się na uroczy i słodki zwiastun niesamowitej przygody!

Poprzedni odcinek

 • 18 - Kraina Słodyczy i Wulkan Czekolady 
  Mon, 15 Jan 2024 - 0h
 • 17 - Urodzinowa Przygoda w Krainie Słodyczy i Zniszczona Sukienka Księżniczki Czekoladki 
  Sat, 13 Jan 2024 - 0h
 • 16 - Jak powstała Kraina Bananasów? 
  Tue, 05 Sep 2023 - 0h
 • 15 - Gertruda Maruda - to przez nią dzieci czasem są smutne, niewesołe i narzekają na wszystko 
  Thu, 31 Aug 2023 - 0h
 • 14 - Kraina Syrenek 8. Syrenka Nelcia - Negatywne Emocje 
  Tue, 23 May 2023 - 0h
Pokaż więcej odcinków

Więcej polskich podcastów z gatunku: dzieci i rodzina

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku dzieci i rodzina

Wybierz gatunek podcastu