Misiowanki - mądre bajki dla dzieci

Misiowanki - mądre bajki dla dzieci

Misiowanki

Pewnego razu była sobie magiczna kraina, gdzie drzewa mówiły, a rzeki płynęły pod górę. W tej krainie żyła wspaniała mama i córeczka, które opowiadały innym dzieciom niesamowite historie, które uczyły je o życiu i miłości. mail: kontakt@misiowanki.com

Kategorie: Dzieci i Rodzina

Słuchaj najnowszego odcinka:

Zapraszamy do magicznej krainy Misiowanek! To bajka, która opowie Wam niezwykłą historię powstania Krainy Bananasów oraz przyjaźni trójki wyjątkowych bohaterów: Misi, Tosi i Kostusia.

Kiedy nadchodziła jesień, a wieczory stawały się coraz dłuższe i chłodniejsze, Misia, Tosia i Kostuś zostali uwięzieni w swoim domu przez zimę. To był czas nudy i szarości, ale nie dla naszych małych odkrywców! Razem wymyślili niezwykły pomysł - odwiedzenie magicznej księżniczki Czekoladki

Dzięki tajemniczym słowom księżniczki Czekoladki otworzył się przed nimi portal do krainy słodyczy. Tam spotkali Czekoladkę, która przywitała ich serdecznie. Zaczęli razem przeżywać niezwykłe przygody.

Najpierw skosztowali pysznych słodyczy, grając jednocześnie w piłkę z żelków w kolorach tęczy. Czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone, niebieskie, fioletowe i różowe - wszystkie kolory były na wyciągnięcie ręki!

Kiedy zaczęło im się nieco nudzić, Czekoladka zaskoczyła ich swoimi magicznymi mocami. Teraz potrafiła wyczarować ulubione smakołyki! Kostuś poprosił o czekoladowe lody, a Marysia o truskawkowy cukierek. Słodycze pojawiły się błyskawicznie, a dzieci były zachwycone.

Nasi bohaterowie postanowili kontynuować swoją przygodę i wyruszyć w nieznane miejsca Krainy Bananasów, które pełne były słodkich niespodzianek. Każdy krok w tej krainie to nowa zabawa i nowe smaki, a każde wydarzenie to przygoda, którą warto przeżyć razem z Misiowanek. Czekają na Was emocje, przyjaźń i mnóstwo słodkości!

Przygotujcie się na niezwykłą podróż do Krainy Bananasów razem z Misiowankami - ta bajka z pewnością dostarczy Wam mnóstwo radości i uśmiechów!

Poprzedni odcinek

 • 16 - Jak powstała Kraina Bananasów? 
  Tue, 05 Sep 2023 - 0h
 • 15 - Gertruda Maruda - to przez nią dzieci czasem są smutne, niewesołe i narzekają na wszystko 
  Thu, 31 Aug 2023 - 0h
 • 14 - Kraina Syrenek 8. Syrenka Nelcia - Negatywne Emocje 
  Tue, 23 May 2023 - 0h
 • 13 - Miłość między rodzicami. Jak dbać o nią, aby stworzyć szczęśliwą i kochającą rodzinę. 
  Sun, 05 Mar 2023 - 0h
 • 12 - Kraina Słodyczy 2. Jak dostać się do Krainy Słodyczy 
  Sun, 05 Mar 2023 - 0h
Pokaż więcej odcinków

Więcej polskich podcastów z gatunku: dzieci i rodzina

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku dzieci i rodzina

Wybierz gatunek podcastu