157 - Remigiusz Mróz – „Prezydentura? Brakuje mi tylko pierwszej damy” – #132
00:00
00:00
Nasze rozmowy płyną wbrew mainstreamowym trendom. Zapraszamy gości nie według klucza popularności, ale klucza ciekawości. Odkrywamy nowe tematy i penetrujemy mało znane terytoria.
Odcinki
157-
Remigiusz Mróz – „Prezydentura? Brakuje mi tylko pierwszej damy” – #132
Słuchane
156-
Sylwia Wiszowata – „Jaka jest cena kariery w polskim stand-upie?” – #131
Słuchane
155-
Michał Rezazadeh – „Szkoda, że Trump nie dokończył roboty” – #130
Słuchane
154-
Dr Tadeusz Oleszczuk – „Starzenia nie ma” – #129
Słuchane
153-