ABC Classic 2
Benjamin Northey - Concierto de Aranjuez: I. Allegro con Spirito

Concierto de Aranjuez: I. Allegro con Spirito

Benjamin Northey 23 hours ago
Richard Tognetti & Australian Chamber Orchestra - Sonata for Violin and Harpsichord No. 4 in C Minor, BWV 1017: 2. Allegro

Sonata for Violin and Harpsichord No. 4 in C Minor, BWV 1017: 2. Allegro

Richard Tognetti & Australian Chamber Orchestra 23 hours ago
The Melbourne Symphony Orchestra & Geoffrey Simon - Violin Concerto

Violin Concerto

The Melbourne Symphony Orchestra & Geoffrey Simon 23 hours ago
Marina Kolomiitseva - Piano Sonata in G Major, K. 283: III. Presto

Piano Sonata in G Major, K. 283: III. Presto

Marina Kolomiitseva 23 hours ago
John Lanchbery, Brendan Frost, Paul McGrath & Graham Eastway - L'Arlésienne Suite No. 1, WD 40: 2. Menuet

L'Arlésienne Suite No. 1, WD 40: 2. Menuet

John Lanchbery, Brendan Frost, Paul McGrath & Graham Eastway 23 hours ago
Maranatha! Praise Band - Grace Alone

Grace Alone

Maranatha! Praise Band 23 hours ago
Dennis Hennig - Two Pieces, Op. 47: 2. Columbine

Two Pieces, Op. 47: 2. Columbine

Dennis Hennig 23 hours ago
Vernon Handley & London Philharmonic Orchestra - Legends, Op. 59, B 122: IV. Molto maestoso

Legends, Op. 59, B 122: IV. Molto maestoso

Vernon Handley & London Philharmonic Orchestra 23 hours ago
Sydney Philharmonia Motet Choir, Sydney Philharmonia Orchestra & Antony Walker - Vespers of the Blessed Virgin: "Deus in Adiutorium"

Vespers of the Blessed Virgin: "Deus in Adiutorium"

Sydney Philharmonia Motet Choir, Sydney Philharmonia Orchestra & Antony Walker 23 hours ago
Ironwood & Diana Doherty - Chacony, Z. 730

Chacony, Z. 730

Ironwood & Diana Doherty 23 hours ago
Zobacz więcej

ABC Classic 2 na żywo

ABC Classic 2 was launched on 1 June 2014 and until today it continues to play Classical music. The best in classical music performed by Australian musicians, 24 hours a day.

Kategorie:  Classical
Ocena:

Częstotliwości ABC Classic 2

Sydney: Online

Najpopularniejsze piosenki

Ostatnie 7 dni:

1. Matthew Moore - Tapestries

2. Edmund Jolliffe - Morning Light

3. Ola Rudner & Tasmanian Symphony Orchestra - Notturno No. 3 in C Major, Hob.II:32: II. Andante

4. Gerhard Trede - It Could Be Mozart

5. Seiji Ozawa & Boston Symphony Orchestra - Ma mère l'oye (Orchestral Version): Laideronnette. Impératrice des Pagodes

6. Guitar Trek - Danzas fantásticas, Op. 22: III. Orgía (Arr. Timothy Kain)

7. Richard Mills, Queensland Symphony Orchestra & Barry Davis - Enyato I: I. Chorale (sereno)

8. John Lanchbery, Brendan Frost, Paul McGrath & Graham Eastway - Roma, WD 37: 4. Allegro vivacissimo

9. West Australian Symphony Orchestra & David Measham - La Bohème - The Ballet: Mimì tells her story (Arr. Kevin Hocking)

10. Stuart Challender - Irish Tune from County Derry (Arr. Percy Grainger)

Ostatnie 30 dni:

1. Edmund Jolliffe - Morning Light

2. Gerhard Trede - It Could Be Mozart

3. Matthew Moore - Tapestries

4. Richard Mills, Queensland Symphony Orchestra & Barry Davis - Enyato I: I. Chorale (sereno)

5. Guitar Trek - Danzas fantásticas, Op. 22: III. Orgía (Arr. Timothy Kain)

6. Ola Rudner & Tasmanian Symphony Orchestra - Notturno No. 3 in C Major, Hob.II:32: II. Andante

7. Geoffrey Lancaster & Tasmanian Symphony Chamber Players - Sonata V in G Major from Armonico Tributo: V. Passagaglia

8. West Australian Symphony Orchestra & David Measham - La Bohème - The Ballet: Mimì tells her story (Arr. Kevin Hocking)

9. Macquarie Trio - Piano Trio in E-Flat Major, Op. 1 No. 1: II. Adagio cantabile

10. Richard Divall - Naïs: Overture (Arr. Richard Divall)

Kontakty

Telefon: 

+61 2 9333 1500

E-mail: 

classic2@abc.net.au

Sieci społecznościowe

Udostępnij

Komentarze

Wyszukuj stacje radiowe według gatunku

Filtruj radio wg lokalizacji