44 - 2.22. Pacjent po pandemii - jak COVID-19 zmienił naszą rzeczywistość? Rozmawiamy z prof. dr hab. n. med. Ewą Stachowską
00:00
00:00
Dietetyczne dyskusje, w których rozprawiamy nad najlepszymi schematami leczenia żywieniowego. Od diagnostyki, przez założenia diety, po suplementację.
Dla Was nagrywa trójka dietetyków Stowarzyszenia Spożywo oraz pojawiający się cyklicznie goście, którzy w zakresie diety nie mają sobie równych.
Odcinki
44-
2.22. Pacjent po pandemii - jak COVID-19 zmienił naszą rzeczywistość? Rozmawiamy z prof. dr hab. n. med. Ewą Stachowską
Słuchane
43-
2.21. Fitoterapia jako wsparcie dietetyczne.
Słuchane
42-
2.20. Żywienie w chorobach nowotworowych.
Słuchane
41-
2.19 Rynek wydawniczy w dietetyce. Jak powstały najlepsze czasopisma dietetyczne w Polsce.
Słuchane
40-