SOWINSKY Podcasts

SOWINSKY Podcasts

SOWINSKY

Na Werandzie Podcast, pon. 8:00: to miejsce spotkania, które tworzymy w ramach naszej Fundacji "SOWINSKY": sowinsky.pl. Spotkania z kim? Ze Słowem w drugim człowieku, jego historii i tym, jak Bóg prowadzi każdego z nas z osobna. SOWINSKY Podcast w czwartki o 10:00. Solowe rozważania mojego autorstwa lub rozmowy z różnymi ludźmi na tematy przeróżne, tak, abyśmy mogli rozwijać się całościowo: ciało, dusza, psychika. :) Inne Podcasty, które już były: ABC Charyzmatów z Marcinem Zielińskim, Życie Naśladowcy z dr Agatą Rujner. Zapraszam!

Słuchaj najnowszego odcinka:

Jak zaufać Bogu w najtrudniejszych momentach życia? Co zrobić, gdy życie zadaje pytania, na które nie znajdujemy odpowiedzi? 🤔 W najnowszym odcinku "Na Werandzie Podcast" spotykamy się z Anią Saj – mamą szóstki dzieci 👶👧👦, żoną Michała Saj 💍 i liderką uwielbienia we wspólnocie „Armia Dzieci” 🙌.


Ania opowiada o swojej relacji z Bogiem, budowanej od młodzieńczych lat 📖🙏, i o fundamentach wiary, które pomogły jej przejść przez jedną z najtrudniejszych prób – stratę córki Sary. Wspomina moment, gdy usłyszała od Boga pytanie: 🗣 „Czy będziesz oddawać mi chwałę, jeśli stracisz to, co jest dla ciebie najcenniejsze?”


To poruszająca historia pełna zwrotów akcji, trudnych decyzji i cudów ✝️.


Czy można zaufać Bogu, kiedy wszystko zdaje się tracić sens? Jak odnaleźć pokój po stracie dziecka? 💔 A może nawet... zatańczyć na jego pogrzebie? 🕊️💃


Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Anią 🎙️.


Poruszane tematy:

🌊 Jak Bóg prowadzi nas przez największe życiowe burze?

🤲 Co oznacza prawdziwe oddanie swojego życia Bogu?

👶 Czy możliwe jest urodzenie naturalnie po cesarskich cięciach?

🏡 Dlaczego budowanie Królestwa Bożego zaczyna się w domu?

Poprzedni odcinek

  • 352 - Czy będziesz oddawać Bogu chwałę, jeśli wszystko stracisz? [Na Werandzie Podcast #188] 
    Mon, 13 Jan 2025
  • 351 - Ustawienia systemowe Hellingera – magia czy terapia? [SOWINSKY Podcast 53] 
    Thu, 09 Jan 2025
  • 350 - Żyj tu i teraz, bo jest później, niż Ci się wydaje! [Na Werandzie Podcast #187] 
    Mon, 06 Jan 2025
  • 349 - Św. Charbel, AI, fizyka kwantowa i duchowość w świetle nauki. Co dalej? [SOWINSKY Podcast 52] 
    Thu, 02 Jan 2025
  • 348 - Byłem kibolem. Bóg mnie uratował i dał nowe życie! [Na Werandzie Podcast #186] 
    Mon, 30 Dec 2024
Pokaż więcej odcinków

Więcej polskich podcastów z gatunku: religia i duchowość

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku religia i duchowość

Wybierz gatunek podcastu