Dla duszy i o duszy. Psychologicznie mówimy o problemach dorosłych i dzieci, uczymy się budować wzajemne relacje, uczymy się empatii, uważności, mówimy o zagrożeniach, uzależnieniach, rozwoju, o mini mediacjach, radzeniu sobie ze złością, o poczuciu własnej wartości. Poznajemy siebie i dzielimy się doświadczeniem. Aby lepiej zrozumieć to, co nam w duszy gra. Aby pełniej żyć.
116 - Kozetka. Uwięzieni w słowach rodziców
00:00
00:00
Dla duszy i o duszy. Psychologicznie mówimy o problemach dorosłych i dzieci, uczymy się budować wzajemne relacje, uczymy się empatii, uważności, mówimy o zagrożeniach, uzależnieniach, rozwoju, o mini mediacjach, radzeniu sobie ze złością, o poczuciu własnej wartości. Poznajemy siebie i dzielimy się doświadczeniem. Aby lepiej zrozumieć to, co nam w duszy gra. Aby pełniej żyć.