8:10

8:10

Gazeta Wyborcza

"Ósma Dziesięć" to podcast Gazety Wyborczej. Codziennie od poniedziałku do niedzieli, dziennikarze Wyborczej opowiadają Wam historię na jeden temat. Rozmawiamy o reportażach i najciekawszych historiach, relacjonujemy o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie oraz polecamy wydarzenia kulturalne. Wszystkie odcinki znajdziecie na www.wyborcza.pl/podcast

Kategorie: Edukacja

Słuchaj najnowszego odcinka:

Podcast Jarka Szubrychta „La La Live” to opowieść o muzyce nie przez pryzmat nowych singli i płyt, ale z perspektywy życia koncertowego i festiwalowego. To rozmowy zza kulis, mniej skupiające się na samych artystach, a bardziej na tych, którzy poza zasięgiem naszego wzroku ciężko pracują na to, by wszystko dobrze brzmiało i wyglądało. Gościem tego odcinka „La La Live” jest Przemek Chłąd, który jednocześnie jeździ w trasy koncertowe z Behemotem jako ich tour manager i jest prawą ręką Czesława Mozila. Opowiada Jarkowi, jak wygląda prawdziwe życie w trasie. I dlaczego najważniejszą rzeczą w riderze Behemotha są... ręczniki!

Poprzedni odcinek

 • 1603 - La La Live: Trasa koncertowa potrafi człowieka zmielić i wypluć (Gość: Przemek Chłąd / Behemoth, Czesław Mozil) 
  Sat, 20 Jul 2024 - 0h
 • 1602 - Być Rodzicem: Jaką mamą jest mistrzyni kickboxingu 
  Fri, 19 Jul 2024 - 0h
 • 1601 - Czy wynik wyborów prezydenckich w USA jest przesądzony? (Gość: dr Piotr Tarczyński) 
  Thu, 18 Jul 2024 - 0h
 • 1600 - D. Łoboda: Przepraszamy, że zawiedliśmy w sprawie aborcji. Będziemy próbować do skutku 
  Wed, 17 Jul 2024 - 0h
 • 1599 - Instrukcja obsługi LinkedIn. I jak podbić ranking LinFluencers 
  Tue, 16 Jul 2024 - 0h
Pokaż więcej odcinków

Więcej polskich podcastów z gatunku: edukacja

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku edukacja

Wybierz gatunek podcastu