Z pełnymi ustami

Z pełnymi ustami

Nakarmiona Starecka

Bardzo mlaszczące kulinarne słuchowisko. Zapraszam na rozmowy i wspólne jedzenie z moimi gośćmi. Życie jest za krótkie na złe jedzenie. Warto je przeżyć z pełnymi ustami! Patronite: https://patronite.pl/starecka Instagram: https://www.instagram.com/nakarmiona_starecka/ Facebook: https://www.facebook.com/nakarmionastarecka Blog: https://nakarmionastarecka.pl/ Kontakt: nakarmionastarecka@gmail.com Ilustracja serii: Kasia Dziedzic https://www.instagram.com/kasiadziedzic_jakonarysuje/

Kategorie: Arts

Słuchaj najnowszego odcinka:

O kucharce, która stała się pisarką i sprzedaje tysiące książek. O książkach, które zmieniają świat i z których da się wyczytać naszą przyszłość.

Zapraszam na literacką ucztę z Michałem Nogasiem, autorem książki "Z niejednej półki" zbioru rozmów z pisarkami i pisarzami z całego świata (wyd. Agora 2020), dziennikarzem prasowym i radiowym.

Mój gość słynie z wielkiego apetytu na dobrą literaturę i z determinacji, by do niej dotrzeć. Pielgrzymuje do pisarzy w najodleglejsze zakątki świata i czasami - jak z Annie Proulx i Alice Munro - jada z nimi desery. Od Mariusza Szczygła nauczył się robić kawę po wietnamsku, a ze mną zjadł popularne w Wietnamie cukierki o smaku zielonego mango z chili i solą.

Michał publikuje na łamach "Wyborczej", "Książek. Magazynu do Czytania", "Wysokich Obcasów" i "Wysokich Obcasów Extra". Jest jednym z prowadzących "8:10. Podcast Gazety Wyborczej". Współpracuje z Radiem Nowy Świat. Jego recenzje możecie również czytać na facebookowym profilu "Nogaś na stronie".

Życie jest za krótkie na złe jedzenie. Warto je przeżyć z pełnymi ustami!

⁠⁠⁠⁠Patronite⁠⁠⁠⁠ / ⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠ / ⁠⁠⁠Facebook⁠⁠⁠⁠ / ⁠⁠⁠⁠Blog⁠⁠⁠⁠

Kontakt: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠nakarmionastarecka@gmail.com

Poprzedni odcinek

 • 47 - 46. Dlaczego warto słuchać pisarzy? Michał Nogaś i kawa po wietnamsku  
  Sun, 04 Jun 2023
 • 46 - 45. Czy ze wszystkiego można żartować? Maciej Stuhr i lody 
  Sun, 28 May 2023
 • 45 - 44. Czy damie wypada się emancypować? Ola Kwaśniewska i ptyś 
  Sun, 21 May 2023
 • 44 - 43. Frytki z mlekiem, sens czy logika? Monika Brodka i azjatyczny biszkopt 
  Sun, 14 May 2023
 • 43 - 42. Jemy w nagrodę czy za karę? Irena Melcer i wypieki 
  Sun, 07 May 2023
Pokaż więcej odcinków

Więcej polskich podcastów z gatunku: arts

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku arts

Wybierz gatunek podcastu